הדברה ירוקה בחיפה

תושבי חיפה, האם אי פעם תהיתם עד כמה אתם מגזימים בתגובה שלכם כאשר מקק אחד קטן מפתיע אתכם בביקור בסלון? תארו לכם את ההיסטריה ברגע שיזמין גם את החברים שלו אליכם. אז, ודאי תזדקקו לשירותי הדברה ירוקה בחיפה שיצילו את היום וימנעו את הבהלה הבאה.

הדברה ירוקה בחיפה

למה דווקא הדברה ירוקה בחיפה

שירותי הדברה ירוקה בחיפה יתבצעו בשיטות שאינן פוגעות בסביבה, וזו גם המעלה הכי גדולה של הדברה מסוג זה; לא תצטרכו לברוח מהבית בזמן ההדברה, מכיוון שהחומרים בהם ישתמש המדביר אינם רעילים. לא תצטרכו למצוא סידור לבעלי החיים בבית, או לילדים שבבית. החומרים אינם מכילים חומרים כימיים, ולרוב אינה הורגת את המזיק אלא מרחיקה אותו מסביבתכם הפרטית. אם נעשה שימוש בחומרי הדברה ירוקה שכן פוגעים במזיק, היא אינה תפגע בחיית המחמד או באדם. ישנן מספר שיטות הדברה ירוקה:

  • מערכת אולטרסונית אלקטרונית – המערכת משמיעה קולות בתדרים גבוהים מחוץ לתחום שמע של בני האדם, ומפריעה למזיקים עד כדי כך שהם יבחרו לנטוש את המקום. שיטה זו פועלת בעיקר על מכרסמים כגון חולדות ועכברים, וכדומה.
  • חומרי הדברה ירוקים – אלו חומרים טבעיים שרמת ההרעלה שלהם נמוכה מאוד ביחס לחומרי ההדברה המוכרים. בהמשך ישיר לכך, כך גם הפגיעה האפשרית בבני אדם ובעלי חיים נמוכה יותר.
  • הדברה באמצעות חרקים – מכונה גם הדברה ביולוגית, או הדברה אורגנית. שיטה זו נפוצה יותר בתחום החקלאות. בעזרת חרקים טורפים הניזונים ממזיקים כגון כנימות ונמלים, תופחת כמות המזיקים במקום.
  • מוצרים ירוקים – מלכודות דבק וקפיץ ללא רעלים, קטלנים חשמליים לחרקים מעופפים, מלכודות זבובים לא רעלים, שיטות הומניות להדברת יונים וכדומה.

 

קלין אופיס יגיעו עד אליכם!

אנו בקלין אופיס כאן כדי להרגיע את ההיסטריה! הבריאות שלכם חשובה לנו, ולכן אני עובדים בשיטות ירוקות לחלוטין כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים הטובות ביותר. אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, ומציעים גם שירותים ניקיון מקצועיים.

קידום אתרים בצפון קידום אתרים
צור קשר

כותרת לורם איפסום